Lach & Partnerzy

logo-meta                     acccl-kopia


Katarzyna-Milewska

Katarzyna Anna Milewska (ACC)

 

"Każdy ma swoją żabę, co przed nim ucieka i swojego zająca, którego się boi."

Adam Mickiewicz, „Zając i żaba”

 

Jako coach nieustannie uczę się człowieka. Co w sobie kryje ludzka natura, co sobie myśli ludzki umysł, co czuje ludzka dusza…

 

Moja definicja coachingu:

Coaching to Ty, Ty w procesie zmiany, coaching to ja–ja jako Twój towarzysz w tym procesie, jako wsparcie w zwiększaniu samoświadomości, jako kompan w poszerzaniu pola widzenia oraz jako świadek i obserwator Twojego pola rażenia jako efekt tego, czego dokonasz za pomocą coachingu.

Chętnie stosuję coaching zarówno w obszarze zawodowym jak i osobistym, gdyż w skuteczny sposób pomaga w realizacji   i osiąganiu założonych celów, porządkuje chaos, jaki często gości w zakamarkach naszego życia, przywraca na właściwe tory pomagając zachować balans.

We wszystkich działaniach towarzyszą mi dwie wartości, które od lat zajmują najwyższe miejsce w mojej piramidzie sensu: rodzina oraz szacunek. Kluczową jest dla mnie umiejętność pogodzenia życia zawodowego i prywatnego w sposób, który daje mi równowagę. Wspieram i wzmacniam się filozofią kaizen.

 

Na swojej drodze poznałam cudownych ludzi, którzy uczyli i pomagali mi zrozumieć sens coachingu przez doświadczanie. Nauki pobierałam między innymi na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie szlifując warsztat coachingu profesjonalnego zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego ICF.

Z wykształcenia jestem również ekonomistką ze specjalizacją w dziedzinie logistyki. Od ośmiu lat jestem związana z dużą międzynarodową korporacją, dlatego tak bliski jest mi coaching biznesowy i przywódczy.

Prywatnie realizuję kilka życiowych projektów. Dziesięć lat temu rozpoczęłam projekt żona, od ponad trzech równolegle nastąpił start projektu mama. Ten ostatni zrewolucjonizował moje życie w każdym jego calu. Świadomie również skierował moje zainteresowanie na coaching rodzicielski.

 

Moje osiągnięcia i doświadczenie nauczyły mnie dawać sobie oraz innym prawo do bycia tam, gdzie chcą i osiągania tego, czego pragną. Cechuje mnie wrażliwość na ludzi, skupienie na drugiej osobie oraz wyczucie w kontaktach międzyludzkich. Cenię gotowość, prostotę i otwartość.

 

Szkolenia certyfikowane przez International Coach Federation:

 

CoachWise Essentials, Coaching Center, Warszawa

Development of a Coach Attitude – Professional Coaching, Urszula Sadomska, (Coach MCC), Warszawa

Coach, czyli kto? – warsztat kształtujący postawę i narzędzia coacha, Bartosz Berendt (Coach ACC), Warszawa

CoachWise Equipped, Coaching Center, Warszawa 

 

Z firmą Lach & Partnerzy współpracuję w zakresie coachingu rodzicielskiego, indywidualnego, międzykulturowego, biznesowego i przywódczego.

Prowadzę sesje również w języku angielskim.

 

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel.: (+48) 693 08 47 47