Lach & Partnerzy

logo-meta                     acccl-kopia


Dariusz-NiedzieskiDariusz Niedzieski (PCC)

Jestem coachem, trenerem biznesu, konsultantem, akredytowanym na poziomie Professional Certified Coach PCC członkiem International Coach Federation i Izby Coachingu, członkiem NeuroLeadership Institute z siedzibą w USA.

Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie biznesowe z zakresu zarządzania w firmach z branży wysokich technologii, począwszy od firm prywatnych z kapitałem polskim, aż po międzynarodowe korporacje o zasięgu światowym, główne w aspektach marketingu i sprzedaży.  

Specjalizuję się w pracy z młodymi liderami, otwartymi na zmiany szefami firm oraz firmami w okresie transformacji. W swojej pracy wykorzystuję metodologię szkoły coachingowej Erickson College, poszerzoną o zastosowanie w mentoringu i coachingu odkryć neurobiologii oraz wykorzystuję ustawienia systemowe w swojej pracy coacha.

Jestem autorem certyfikowanych przez International Coach Federation programów szkoleniowych „Discovering Coaching” oraz „Exploring Coaching with Neuroscience”.

Wydaję książki z zakresu coachingu i przywództwa. Jestem właścicielem i założycielem Co&Me Firma doradcza i Co&Me Publishing.

 

 

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel.: (+48) 693 08 47 47