Lach & Partnerzy

logo-meta                     acccl-kopiaAgata-Gebhardt

Agata Gebhardt

 

Jestem coachem prowadzącym moich klientów bezpiecznie i skutecznie  przez proces zmian, odkrywając ich naturalny kierunek rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego.

Specjalizuję się w coachingu metodą Psychologii Procesu, który poszerza świadomość na temat wartość kierujących naszym życiem, też tych marginalizowanych, a poprzez ich zintegrowanie pozwala uwolnić nasz pełen potencjał.

Fascynuje mnie człowiek w zmianie i zmiana w człowieku oraz „relacje, które są jednym ze sposobów w jaki doświadczamy samych siebie”Arnold Mindell

Prowadzę również  mediacje z wykorzystaniem narzędzi Psychologii Procesu, które pozwalają na zwiększenia świadomości na temat konfliktu, a przez to siebie, umożliwiają znalezienie rozwiązań uwzględniających potrzeby obu stron i w ten sposób dalszy rozwój i osiąganie celów.

Coachingowa kultura relacji, zarządzanie przez wartości, postrzeganie organizacji jako system to moja propozycja dla kadry zarządzającej, liderów i zespołów zarówno środowisk korporacyjnych jak również  prywatnych firm, czyli wszędzie tam gdzie jest człowiek ze swoimi potrzebami, pragnieniami  i  wartościami. Przez wiele lat byłam pracownikiem międzynarodowych korporacji, na stanowiskach brand i trade managera oraz dyrektorem sprzedaży i marketingu w prywatnej firmie importerskiej. Zdobyte doświadczenie pozwala mi  rozumieć specyfikę relacji i procesów w tych środowiskach.

 

Z firmą  Lach & Partnerzy współpracuję jako coach i mediator oraz  przy realizacji autorskich  projektów opartych na modelu INTEGRITY™ i  modelu WARTOŚCI™.

Bycie coachem i mediatorem to moja „ścieżka serca” i kariery – właśnie w takiej kolejności. To także mój świadomy wybór ciągłego rozwoju przez zadawanie sobie ważnych pytań, zdobywanie nowych umiejętności i dzielenie się nimi. Przeprowadziłam ponad 500 godzin coachingu (w tym ponad 350 metodą POP pod superwizją).

Pracując z ludźmi szanuję ich wartości i przekonania oraz przestrzegam zasad  Kodeksu i Standardów Etycznych ICF .

 

Wiedza, doświadczenie i kompetencje kształtujące moje metody i narzędzia:

Studia na Wydziale Zarządzania i Komunikacji  Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim

Studia podyplomowe ‘Coaching profesjonalny – metody i praktyka’ na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - certyfikowany przez ICF

CoachWise Essentials, Coaching Center - certyfikowany przez ICF

Development of a Coach Attitude / Professional Coaching, Urszula Sadomska (MCC) – certyfikowany przez ICF

Warsztat kształtujący postawę i narzędzia coacha, Master Coach,  Bartosz Berendt (PCC) - certyfikowany przez ICF

Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces, organizowany i certyfikowany przez Instutut Psychologii Procesu (IPP)

Roczny Kurs Coachingu Metodą Psychologii Procesu, organizowany i certyfikowany przez IPP

Roczny Kurs Rozwiązywania Konfliktów, organizowany i certyfikowany przez IPP

Szkolenie „CSR w pigułce” – certyfikowane przez CSRinfo.

 

Jestem rocznikiem’68, kochaną i kochającą żoną, przyjaciółką, blogerka (www.gebhara.wordpress.com), poetką, właścicielką  „Domu Pod Aniołami".

Moje wartości: świadomość, autentyczność, wolność, miłość, rozwój, odpowiedzialność, empatia, współpraca.

 

Kontakt: http://corelacje.pl/o-mnie/,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel.: (+48) 693 08 47 47