Lach & Partnerzy

logo-meta                     acccl-kopiaMicha-Lubomski

Michał Lubomski 

Nazywam się Michał Lubomski i jestem coachem specjalizującym się w obszarach Executive i Leadership. Prowadzę indywidualne programy rozwojowe głównie dla właścicieli firm, menadżerów z dużym doświadczeniem i zespołów zarządzających.

 

 

Od blisko 10 lat wspieram rozwój ludzkiego potencjału zarówno w rzeczywistości biznesowej jak i w obszarach życia prywatnego. Jestem również założycielem i właścicielem firmy developmentowej Lubomski Business Coaching & Strategic Development.

 

Z wielką pasją podejmuję się pracy z drugim człowiekiem w świecie, do którego on mnie zaprasza. Podróżowanie po tajemniczym szlaku rozwoju drugiej osoby, wspieranie jej w wyborze najlepszych dla niej rozwiązań, towarzyszenie w każdym doświadczeniu, które prowadzi do jego celu jest dla mnie jedną z najpiękniejszych podróży jakie mogę z kimś odbyć. Jednocześnie kieruję się w tej pracy wysokimi standardami etyki określanymi m.in. przez International Coach Federation czy też przez Izbę Coachingu.

 

 

Bardzo ważne jest dla mnie bezpieczeństwo klienta w procesie, zaufanie i pełna dyskrecja oraz poufność poruszanych tematów.

 

W swoim działaniu wykorzystuję głęboką wiedzę, popartą długoletnimi doświadczeniami w obszarach psychologii biznesu, socjologii, zarządzania, komunikacji organizacyjnej, motywacji, rozwiązywania konfliktów, oraz inteligencji emocjonalnej, odporności psychicznej i rozwoju potencjału człowieka. Z uwagi na moje doświadczenie zawodowe przede wszystkim prowadzę procesy coachingowe, mentoringowe i indywidualne programy rozwojowe dla liderów i wyższej kadry menadżerskiej. Tworzę i wdrażam kulturę coachingową do organizacji na poziomie Top Managementu.

 

Jestem dyplomowanym coachem i absolwentem prestiżowych studiów podyplomowych „Coaching Profesjonalny – metody i praktyka” na międzynarodowej uczelni Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie – wg rankingu „Financial Times” znajdującej się na 64 miejscu wśród najlepszych uczelni wyższych na świecie, a w Polsce wg „Rzeczpospolitej” i „Wprost” niezmiennie na 1 miejscu od kilkunastu lat. Jestem absolwentem kursu „Neuroscience in coaching”.

 

Posiadam również międzynarodowy certyfikat praktyka PRISM Brain Mapping (narzędzia diagnostycznego wykorzystującego najnowsze osiągnięcia neuronauki w diagnozowaniu potencjału człowieka i jego predyspozycji na polu zawodowym i prywatnym).

 

Od wielu lat skutecznie wspieram właścicieli firm, top management i menadżerów średniego szczebla w podnoszeniu skuteczności i efektywności w obszarach ich kompetencji menadżerskich, oraz w pełnieniu roli lidera i świadomości kim jest lider w ich rzeczywistości biznesowej. Przeprowadziłem skutecznie procesy rozwojowe m.in. dla klientów korporacyjnych z takich branż jak: farmaceutyczna, automotive, instytucje rządowe, bankowość i ubezpieczenia, transportowa, międzynarodowe sieci handlowe. Współpracując z kadrą zarządzającą i kierowniczą wyższego szczebla skupiam się zarówno na celach klienta jak i organizacji. Są to m.in.: rozwój umiejętności przywódczych, współpraca, zaufanie w biznesie, budowanie relacji, oraz efektywności osobistej a także skuteczności w zakresie komunikacji interpersonalnej i pozostałych kompetencji jakie powinien posiadać menadżer. Wspieram również organizacje i menadżerów w pokonywaniu wąskich gardeł w sytuacjach kryzysowych pomagając odkryć obszary będące punktami zapalnymi i generującymi kryzysy, w czym pomogłem ponad 200 firmom. Specjalizuję się w tym obszarze w podnoszeniu świadomości i efektywności liderów w radzeniu sobie z kryzysem w organizacji, wychodzeniu z niego i przeciwdziałaniu mu. Mam wieloletnie doświadczenie w zażegnywaniu sytuacji konfliktowych, w odbudowywaniu relacji i zaufania w biznesie zarówno przez menedżerów jak i pozostałą kadrę i zespoły w organizacjach.

 

Głównymi wartościami jakimi się kieruję w życiu to Miłość i Wolność oraz Odwaga, Zaangażowanie i Determinacja. Z wielką radością i pasją realizuję je w swoim życiu. Jestem spójny i autentyczny.

 

Pozostałymi moimi wielkimi pasjami są: muzyka, neuronauka i behawiorystyka zwierząt oraz wschodnie sztuki walki.

 

Kontakt:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tel.: (+48) 693 08 47 47