Lach & Partnerzy

logo-meta                     acccl-kopia


Ewa-Lach

Ewa Magdalena Lach

Nazywam się Ewa Magdalena Lach. Żyję w zgodzie z moimi wartościami. Jestem odpowiedzialna za wszystko co robię w moim życiu. Jestem spójna.

Najlepiej opisuje mnie 5 słów: PASJA, PRACA, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ, PRZYGODA

Jestem coachem.  Proces ewolucji klienta, organizacji, opieram na zasobach intelektualnych na równi z kapitałem emocjonalnym, który  pozwala na transformującą zmianę.

 

Coachingowe podejście do rozwoju jest nowym stylem życia. Stylem, który przyczyni się do zrozumienia własnych potrzeb, rozwinie samoświadomość, poszerzy perspektywy, wpłynie na realizację własnych marzeń. Wierzę, że podejście do coachingu, w którym inteligencja emocjonalna jest główną dźwignią rozwoju i procesu wewnątrz organizacji, odzwierciedli pozytywnie zmianę w społecznej percepcji funkcjonowania firm. ©

 

W mojej pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego ICFu.

 

 

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i zostałam malakologiem.

W ramach studiów podyplomowych ukończyłam Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego, jednej z najlepszych uczelni biznesowych w/g dziennika Financial Times.  „Coaching profesjonalny – metody i praktyka” (180h),

ICF-PCC-logoSzkolenia  certyfikowane przez Międzynarodową Organizację Coachingową
(ICF - International Coach Federation) oraz proces mojego własnego rozwoju prezentuję w formie certyfikatów poniżej. Jest to dla mnie niekończąca się podróż po orbitach świadomości.

20.11.2014 uzyskałam akredytację na poziomie PCC (Professional Certified Coach)™

 

Stworzyłam dwa modele, model: WARTOŚCI™ i model: Integrity™ dedykowane tematowi zarządzania w organizacji i budowania kultury relacji w oparciu o wartości. Opisałam je w autorskim projekcie  Integrity ™ wraz Agatą Gebhardt i Marzeną Anną Suchocką. Szczegóły projektu znajdziecie Państwo z zakładce Projekty.

W życiu prywatnym podążam za pragnieniami i marzeniami. Najważniejszy jest dla mnie proces drogi. Najwspanialsze z moich podróży budowały mnie, rozwinęły coachingowe podejście do świata: stawianie pytań, tworzenie relacji, uważne słuchanie świata i siebie. Rumunia, Nowa Zelandia, Rosja, USA, RPA, Botswana, Zambia, Mongolia, Chiny tworzyły moją otwartość na różnice międzykulturowe i inspirowały do kreowania własnego życia. Przede mną Patagonia.

Kocham kino rosyjskie i europejskie. Fascynują mnie neurony i kognitywistyka.

Moim ulubionym słowem jest imponderabilia.

 

 

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , tel.: (+48) 693 08 47 47