Lach & Partnerzy

logo-meta                     acccl-kopia


“Życzę Ci, żebyś zawsze się dziwił. W dniu, w którym przestaniesz się dziwić, przestaniesz myśleć – a przede wszystkim – czuć.” 

Ryszard Kapuściński

 

Ludzie mają wymiar zagadki, wymiar będący wielką niewiadomą. 

Dla innych ludzi, dla siebie samych, dla środowiska w którym żyją, dla organizacji. 

 

Poprzez firmę Lach & Partnerzy Coaching and Training Group™ pragniemy być uczestnikami zmiany w systemie zarządzania firmami i zmianą indywidualną prowadzącą do samoświadomości, rozwoju i skorzystania z wewnętrznego, nieograniczonego potencjału. 

 

Każdy z nas kreuje swoją rzeczywistość.

 

Tożsamość organizacji i jej kultura są ze sobą ściśle powiązane, chciałabym zwrócić Państwa uwagę, iż siła wizji, misji, samoświadomości wewnętrznej ma potencjał do tworzenia szerokiego kontekstu wpływającego na zewnętrzne środowisko, zarówno w przypadku organizacji jak i naszej zmiany na poziomie indywidualnej osoby.

 

Rozwój jest kombinacją siły, energii i humoru w stosunku do człowieka, w stosunku do organizacji. Jest kompilacją sukcesu i zwycięstwa. Jest nieograniczonym potencjałem, inspiracją do podjęcia wysiłku podróży, drogi prowadzącej na szczyty z uwzględnieniem naszych wartości i naszej tożsamości.

 

Szukajmy naszej świadomości, która pokaże nam, że kryteria są umowne.

 

„Twój mózg racjonalny jest jak populistyczny polityk. Zrobi wszystko, żebyś na niego zagłosował, a kiedy go wybierzesz, natychmiast cię zdradzi i wykona to, co jest dla niego najwygodniejsze.”  

Stephen Gilligan

 

Zapraszam Państwa do działania, podejmowania odważnych, wizjonerskich zmian, opartych na wartościach i wzajemnym szacunku. 

 

Ewa Magdalena Lach

Opracowanie©: Ewa Magdalena Lach